festiwal tony
Już od 30 do 31 lipca 2021 Rzeszów po raz drugi zapulsuje w rytmie TONÓW. Festiwal Tony to muzyczny festiwal, którego pierwsza edycja demo vol 1. odbyła się w budynku Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. TONY to dwudniowe święto muzyki, którego organizatorem jest Estrada Rzeszowska Na scenie stają artyści, którzy poruszają się poza utartymi muzycznymi szlakami, a w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami, m.in. indie i art pop, r&b, elektronika, industrial, synth pop. TONY to oryginalni twórcy, kameralna atmosfera, komfort słuchania.
Festiwal Tony/Na Rze:Tony zagrali…

Na Rze:Tony zagrali…

27 listopada 2020: Pusta Przestrzeń

Pusta Przestrzeń inspiruje się indie rock, punk rock, post-punk, shoegaze, a także całą gamą polskich artystów z różnych dekad i ram gatunkowych. Przenosząc te muzyczne fascynacje na własne utwory tworzą zróżnicowane, autorskie kompozycje: raz energiczne i żywiołowe, innym razem klimatyczne i nastrojowe.

18 grudnia 2020: Sublunar

SubLunar to podkarpacki zespół stworzony przez pięciu muzycznych zapaleńców w różnym wieku i rozmiarze. Każdy wniósł do grupy część swoich artystycznych fascynacji, a wykonywaną przez SubLunar muzykę można określić mianem klimatycznego prog rocka z krótkimi wycieczkami w cięższe rejony stylistyczne.

22 stycznia 2021: Żaneta Łabudzka

Żaneta Łabudzka w Estrada Studio zagrała koncert wersji akustycznej, przy akompaniamencie Krzysztofa Mroziaka. Zaprezentowała utwory z płyty „Sama z Tobą”. Uczestnicy koncertu usłyszeli też „Dom” – ostatni singiel Łabudzkiej.