festiwal tony
Już od 30 do 31 lipca 2021 Rzeszów po raz drugi zapulsuje w rytmie TONÓW. Festiwal Tony to muzyczny festiwal, którego pierwsza edycja demo vol 1. odbyła się w budynku Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. TONY to dwudniowe święto muzyki, którego organizatorem jest Estrada Rzeszowska Na scenie stają artyści, którzy poruszają się poza utartymi muzycznymi szlakami, a w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami, m.in. indie i art pop, r&b, elektronika, industrial, synth pop. TONY to oryginalni twórcy, kameralna atmosfera, komfort słuchania.
Festiwal Tony/Rze:Tony: Cykl koncertów online

Rze:Tony: Cykl koncertów online

Rze:Tony, czyli najlepsze Tony w Rzeszowie, to nowy cykl koncertów online organizowany w ramach Festiwalu Tony, którego pierwsza edycja odbyła się latem 2020 roku. W ramach Rze:Tony zaplanowano 6 koncertów transmitowanych na żywo i bezpłatnie z Estrada Studio. Projekt wystartował 27 listopada 2020 o godz. 20.00. Koncerty są transmitowane na fanpage’u Festiwalu Tony i kanale YouTube Estrady Rzeszowskiej.

Założeniem cyklu online Rze:Tony jest prezentacja najciekawszych zespołów, które muzycznie poruszają się poza głównym nurtem. Nie ograniczamy się jednak do konkretnych gatunków. Pierwsza edycja projektu skupia się na zespołach mających związek z Rzeszowem i województwem podkarpackim. Rze:Tony to sposób na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych w bezpieczny sposób w czasach pandemii.