festiwal tony
Już od 30 do 31 lipca 2021 Rzeszów po raz drugi zapulsuje w rytmie TONÓW. Festiwal Tony to muzyczny festiwal, którego pierwsza edycja demo vol 1. odbyła się w budynku Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. TONY to dwudniowe święto muzyki, którego organizatorem jest Estrada Rzeszowska Na scenie stają artyści, którzy poruszają się poza utartymi muzycznymi szlakami, a w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami, m.in. indie i art pop, r&b, elektronika, industrial, synth pop. TONY to oryginalni twórcy, kameralna atmosfera, komfort słuchania.
Festiwal Tony/PERFECT SON

PERFECT SON

PERFECT SON

Perfect Son czyli Tobiasz Biliński, pierwszy polski muzyk, który podpisał kontrakt z legendarną amerykańską wytwórnią Sub Pop Records, znaną z wydawania takich artystów jak Nirvana, Soundgarden, Fleet Foxes, The Afghan Whigs.

Od samego początku solowej działalności, Tobiasz Biliński wyłamuje się poza schemat rodzimej sceny. Trudno znaleźć na niej kogokolwiek, kto tworzyłby w podobny sposób jak muzyk odpowiedzialny za projekt Coldair, który pod tym aliasem wydał trzy płyty, zbierając pochlebne recenzje także poza Polską. Jako Perfect Son przedstawia światu „Cast” i oznajmia rozpoczęcie kolejnego, ważnego rozdziału w swojej karierze.