festiwal tony
Już od 30 do 31 lipca 2021 Rzeszów po raz drugi zapulsuje w rytmie TONÓW. Festiwal Tony to muzyczny festiwal, którego pierwsza edycja demo vol 1. odbyła się w budynku Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. TONY to dwudniowe święto muzyki, którego organizatorem jest Estrada Rzeszowska Na scenie stają artyści, którzy poruszają się poza utartymi muzycznymi szlakami, a w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami, m.in. indie i art pop, r&b, elektronika, industrial, synth pop. TONY to oryginalni twórcy, kameralna atmosfera, komfort słuchania.
Festiwal Tony/O festiwalu

O festiwalu

Festiwal TONY vol. 3 – więcej informacji już wkrótce!

Nie Spuszczamy z Tonu!

#niespuszczamyztonu

Festiwal Tony to jedyny taki festiwal muzyczny na Podkarpaciu! Wyjątkowa atmosfera, vibe lat 90., artyści, którzy nie boją się eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi i mają przy tym spore grono fanów, niebanalny klimat i muzyczne doznania, które poszerzają horyzonty.

Pierwsza edycja demo vol. 1 festiwalu odbyła się w 2020 roku i, mimo pandemii, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie było na Tonach vol. 2 w roku 2021. Na tonowej scenie zagrali już między innymi Sanah, PRO8L3M, Król, Mery Spolsy, AGIM, Zamilska, Kasia Lins, Kaśka Sochacka, Rosalie.

Zobacz wideo z Festiwalu Tony vol. 2:

Festiwalu Tony nie włożysz do jednej szufladki muzycznej. Bawiąc się z nami nie będziesz miał wrażenia, że gdzieś już to widziałeś. Każdemu koncertowi towarzyszy wyjątkowa oprawa wizualna. Na Tonach stawiamy na jakość, oryginalność, świeże spojrzenie na polską scenę muzyczną.

Tony to my! Dołącz do nas i zapewnij sobie muzyczną jadę, której długo nie zapomnisz!